اخبار روز ایران و جهان

آلبوم جدید پالت

پالت

با نزدیک شدن به نوروز و آغاز سال جدید همچون روال سالیان قبل برخی خواننده ها یا گروه های موسیقی از آلبوم ها یا تک آهنگ های جدید خود رونمایی می کنند؛ یکی از پرطرفدارترین گروه های موسیقی که همواره آهنگ ها و آلبوم های بسیاری را روانه بازار کرده و البته کنسرت های آن نیز همیشه با استقبال زیادی رو به رو شده است، گروه “پالت” می باشد.

گروه پالت

گروه پالت

بعد از مدتی کم خبری از این گروه معروف بالاخره در آستانه فرا رسیدن سال جدید پالت دوباره بر سر زبان ها افتاده است و با رونمایی کردن از جدیدترین آلبوم خود به استقبال طرفدارانش رفته است. این آلبوم حدود دو هفته پیش روانه بازار شد. گفتنی است نام این آلبوم که همراه با اولین کنسرت تصویری پالت می باشد، “تمام ناتمام” نام دارد.

گروه پالت در این آلبوم 5 قطعه بسیار زیبا را ارائه کرده اند که البته سه قطعه آن پیش‌تر نیز در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی منتشر شده بود؛ البته این سه قطعه با تنظیم جدید و صداگذاری کاملا متفاوت ارائه شده است. امید نعمتی خواننده اصلی گروه پالت است که اخیرا هم تیراژ زیبای سریال “لیسانسه ها” را خوانده بود که اتفاقا در برنامه محبوب سه ستاره نیز کاندید شده است.

امید نعمتی

امید نعمتی

وی در خصوص آلبوم جدید گروه‌شان بیان داشته است: برای اینکه به بهترین کیفیت ممکن و ایده آل خودمان در این آلبوم برسیم نیاز به زمان مناسب و بیشتری داشتیم که در نتیجه تصمیم بر آن شد تا در نهایت این مجموعه کاملا متفاوت را ارائه کنیم تا هم به وقفه ای که داشتیم پایان دهیم هم با مخاطبان همیشه حامی خودمان ارتباط برقرار کنیم.

همچنین روزبه اسفندارمز که هم نوازنده سازهای بادی و هم سرپرست گروه پالت می باشد در خصوص آلبوم “تمام ناتمام” گفته است: طرفداران ما معمولا کارهای ما را با سازبندی های آکوستیک می شناسند اما در آلبوم جدید سعی کردیم کمی متفاوت ظاهر شویم و کمی هم از موسیقی الکترونیک استفاده کنیم؛ اما با این وجود اصالت کارهای ما با سازهای آکوستیک شناخته می شود و قطعا همان روند را حفظ خواهیم کرد. ما در حقیقت می خواهیم از فضای الکترونیک به گونه ای استفاده کنیم که راهکاری برای ایجاد انعطاف پذیری و تنوع صوتی بیشتر باشد.

آلبوم جدید پالت

آلبوم جدید پالت

در آلبوم جدید گروه پالت، تصاویر نیز از پشت صحنه موجود می باشد که قطعا برای طرفداران همیشگی پالت جالب توجه خواهد بود. گروه پالت حدود 5 سال است که بطور جدی در حال فعالیت می باشد و حالا بسیار شناخته شده تر از قبل است؛ تا آنجا که از “سامسونگ موبایل” و “پخش هنر اول” می توان بعنوان حامیان آلبوم جدید پالت نام برد.

پالت علاوه بر آلبومی که منتشر کرد قصد دارد تا کنسرتی را نیز به مناسبت نوروز 96 در برج میلاد تهران به اجرا بگذارد که قطعا با استقبال خوبی نیز رو به رو خواهد شد.

اشتراک گذاری
به برخط نیوز در گوگل امتیاز دهید :)