اخبار روز ایران و جهان

چگونه سرعت اینترنت خود را افزایش دهیم؟

روش هایی برای افزایش سرعت اینترنت

افزایش سرعت اینترنت آرزوی همه ماست. اگر راهی را بتوانیم برای افزایش سرعت اینترنت منزلمان پیدا کنیم، بسیاری از کارهای خود را می توانیم سریع‌تر انجام دهیم و در هزینه هایمان نیز صرفه جویی کنیم. با ما همراه باشید تا چند روش برای افزایش سرعت اینترنت را یاد بگیرید.

روش اول: روش gpedit

مرحله1: با اخذکلید ترکیبیwin+r داخل بخش Run می شوید و عبارت gpedit.msc تایپ کنید و ok را بزنید.
مرحله2: در این بخش نبیه صفحه ی Local Group Policy Editor می شوید و بر روی گزینه ی Computer Configuration کلیک کنید تا داخل صفحه جدیدی شوید.
مرحله3: در صفحه پیش رو گزینه ی Administrative Templates را انتخاب کنید . توجه داشته باشید در ویندوز 7 و 8 به بالا کمی متفاوت است.

نکته جالب این است که این متد تا به حال توانسته میانگین 23 درصد افزایش سرعت اینترنت را برای صاحبان خود به ارمغان بیاورد.

مرحله4: شما باید دوباره گزینه ی Administrative Templates را انتخاب نماید و منتظر بمانید وارد ساز جدید بشوید.
مرحله5: تقریبا نصف راه را به انعام رفته اید دیگر فاصله ی با 20% سرعت بیشتر ندارید. در سامان پیش رو برروی گزینه Network کلیک کنید تا عملیات شما رو به فرجام باشد.
مرحله6: در فیش ی پیش روی خود برروی گزینه ی QoS Packet Scheduler کلیک کنید. بعد از رد شدن این مرحله لطفا به عطا توجه داشته باشید و طبق تصویر عمل کنید.

 

در این مرحله موضوعی که بایستی انجام گردد این است که: رحله7: به حاصل آخرین نزدیک می شوید و پس از این حاصل دیگر از حجم اینترنت شما کاسته نمی شود و به سرعت شما افزایش می شود در این وهله بر کلید Limited reservable bandwidth را پیدا کنید و برروی آن دبل کلیک کنید و وارد دستگاه بستن تنظیمات بشوید.
مرحله8: این مره آخرین دفعه می رایحه و کار شما در اینجا به پایان می رسد در فیش تنظیمات گزینه ی Not Configured به صورت پیشفرض فعال می بو که شما باید آن را به Enable تغییر دهید و در آخر داده پیش فرض باید به 0 تغییر یابد، بعد از تغییر متغیر به صفر ok کنید و برگ ها را ببندید دیگر حجم شما کم نمی شود و در عوض سرعت اینترنت شما افزایش می یابد.

متد دوم: تنظیمات DNS

۱– بر روی آیکن شبکه در سرچشمه پایین و سمت راست سامان کلیک کنید.
۲ – شبکه ای که استفاده می کنید را از صورت انتخاب کنید. بر روی آن کلیک راست کرده و Properties را کلیک کنید. به سربرگ Networking بروید. در صورتی که این امکان وجود ندارد و از شبکه لن خانگی استفاده می کنید بر روی Open network and sharing center کلیک کرده و در پنجره باز شده بر روی Local Area Connection کلیک کنید. سپس در پنجره باز شده بر روی Properties کلیک کنید.

۳ – در سربرگ Networking عبارت Internet Protocol Version 4(TCP/IPv4) را پیدا کرده و بر روی آن دوبار کلیک کنید. در پنجره جدید Use the following DNS server addresses را انتخاب مغبچه تماشاچی و شماره های دی ان اس های انتخابی خود را در منهل روزی های مربوطه وارد نمایید. در آخر بر روی OK کلیک کنید.

اشتراک گذاری
به برخط نیوز در گوگل امتیاز دهید :)