چهره ها

چهره ها
0

محمد رضا عارف، رئیس بنیاد امید ایرانیان عصر پنج شنبه در حاشیه ی اولین گردهمایی شاخه ی جوانان بنیاد ایرانیان و در جمع خبرنگاران گفت: جوانان بزرگ ترین سرمایه هستند و شما جوانان باید تلاش کنید و بزرگ ترها را هل دهید تا از این سرمایه ی اجتماعی محافظت شود.

چهره ها
0

همان زمان هاشمی تشکری معاون قالیباف این خبر را تکذیب کرد. همچنین سخنگوی شورای شهر که ریاست کارگروه شوراها و مدیریت محلی را نیز برعهده دارد در گفتگویی از حضور محسن رضایی به علت تدوین سیاست‌های کلی نظام در رابطه با شوراها و مدیریت محلی خبر داد که نه تنها به تازگی که از دوره‌های پیشین شکل گرفته است.

چهره ها
1

قالیباف در مورد بحث اضافه کاری و حق ماموریت مدیران شهرداری نیز اظهار کرد: به همه مدیران ابلاغ کرده‌ام که اضافه کار و حق ماموریت نگیرند و اگر می‌خواهند مسئول یا مدیر باشند این کار را انجام ندهند؛ چرا که درغیر این صورت کس دیگری را جایگزین آنها می‌کنیم.

چهره ها
0

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم در مورد مشکل کاغذ گفت: ‌ما نمی‌توانیم که وارد سیاست‌گذاری برای کاغذ شویم، اما سیاست‌های فرهنگی به زودی ابلاغ خواهد شد و ما سعی می‌کنیم که نظارت خود را ادامه دهیم.

چهره ها
0

12 سال از دبستان تا پایان دبیرستان تمام فکرم درس خواندن بود و ورزش، والیبال را در تیم استان تهران، باشگاه پارس خودرو، شیشه و گاز، باشگاه پاس و در باشگاه دیهیم والیبال تخصصی بازی می‌کردم، بهترین توپ گیر آن روزهای تیم والیبال استان تهران بودم .

چهره ها
0

حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به آثار مکتوب و هنری فراوان منتشر شده در حوزه دفاع مقدس، خاطرنشان کردند: دفاع مقدس همانند یک تابلوی عظیم و بسیار باشکوهی است که هرچه بیننده به اصل حادثه نزدیک میشود و درباره اجزاء و ترکیب آن تعمق بیشتری می‌کند به ابعاد جدید و شگرف بیشتری دست می یابد.

چهره ها
0

محمود سیف، همسر سابق میرقلی‌خان، به تلاش برای صادرات عینک‌های دید در شب از اتریش به ایران متهم شده بود میرقلی‌خان در قسمت قبلی این مستند درباره همراهی خود با سیف در اتریش به عنوان مترجم در سال ۲۰۰۴ توضیحاتی ارائه کرد.

چهره ها
0

عارف در پاسخ این سؤال که آیا روحانی پیشنهاد مشخصی بعد از انتخابات برای وی داشته، پاسخ داد: من دو ملاقات با ایشان داشتم. ملاقات اول برای تبریک به دفترشان در مرکز تحقیقات استراتژیک رفتم و اعلام آمادگی برای کمک به ایشان و دولت کردم. ملاقات دوم با دعوت ایشان بود. ایشان دو وزارتخانه مشخص را پیشنهاد دادند.

چهره ها
0

در ادامه گزارش المانیتور آمده است: یکی از مواردی که در این سیاست‌ها به خوبی دیده شده و احساس می‌شود، تلاش ایران برای رسیدن به خودکفایی اقتصادی است. بسیاری از سیاست‌های ایران طی سال‌های گذشته نیز بر همین اساس استوار بوده و اغلب توسط رهبر این کشور نیز تایید شده است.

چهره ها
0

مرکل به شدت از سخن گفتن درباره زندگى خصوصى خود ، درباره همسر سابقش ، درباره عدم بچه دارشدنش ، زندگى خانوادگيش و… پرهيز مى کند. او قاطعانه خبرنگاران فضولى را که قصد سرک کشيدن به زندگى شخصى اش را دارند ، سرجاى خود مى نشاند.

چهره ها
0

آیت الله محمدرضا مهدوی کنی رئیس مجلس خبرگان رهبری در ادامه سخنان خود تاکید کرد: اگر جامعه می‌خواهد مورد محبت قرار بگیرد و پیشرفت کند، نباید نعمت‌ها را حرام کنیم و ما باید از خودمان شروع کنیم و رسانه‌ها، علما و ائمه جمعه که راهنمای مردم هستند، عملا در گفتار مردم را به قناعت دعوت کنند.

چهره ها
0

همه جا را سپردم دنبال وصیتنامه‌اش گشتند؛ حتی توی وسایلش که در سوریه بود؛ اما وصیتنامه‌ای در کار نیست انگار؛ تنها چیز مکتوبی که از او موجود است، همان نامه‌ای است که برای همسر معزز خود نوشته که منتشرش کردم. اما دوباره محض اطمینان، چند روز پیش از همسر معززش در مورد وصیتنامه سؤال کردم فرمودند .

چهره ها
0

حضرت آیت الله مصباح یزدی اظهار داشت: در این دولت سکولاریسم در حال تقویت شدن است. اینها با تجربه هایی که از دولت اصلاحات و کارگزاران دارند با توجه به نقصهایی که در آنها می دیدند اکنون به دنبال روپوشی آن نقصها هستند تا حرفهایشان آن جلوه را نداشته باشد ولی باطنش همانهاست.

چهره ها
0

این جانباز دفاع مقدس در 18 تیر 1365 در منطقه مهران از ناحیه جمجمه و همچنین 14 مرداد 1366 در منطقه سردشت از ناحیه چشم و اندام فوقانی شامل کتف و صورت مجروح شده بود و طی 10 سال گذشته در کما به سر می‌برد. این یادگار دفاع مقدس از نیروهای سپاه حفاظت هواپیمایی کل کشور بوده و از وی 3 فرزند به یادگار مانده است.

چهره ها
0

عليرضا جهانبخش، هافبک راست باشگاه نايمخن از زماني که توانسته به ليگ هلند ترانسفر شود، طي 16 بازي براي اين تيم در ليگ چهار گل را به ثمر رسانده است. او يکي از معدود بازيکنان ايراني است که توانسته راه ورود به اروپا را پيدا کند و قطعا با تجربه اي بيشتر مي‌تواند .

چهره ها
0

می توان زمان شما را با وضعیت تحریم های فعلی مقایسه کرد؟ احمد آقا به من گفتند نفت نمی خرند! گفتم دست من بشکند اگر نتوانم در دنیایی که روزی 60 میلیون بشکه نفت مصرف می شود، 2میلیون بشکه نفت بفروشم. اما الان روزی 110 میلیون بشکه نفت در دنیا فروش می رود!

چهره ها
0

قلعه‌نویی در پاسخ به سوال‌ خبرنگار رادیو که اعلام کرد ما جام جهانی ندیده نیستم، گفت: او ایرانی را تحقیر می کند. الفاظی به کار می برد که درست نیست. به آرشیو مراجعه کنید. چند بار مربیان تیم ملی به تمرین ما آمدند بالای 10 بار آمدند حرف آنها این بود که ما حامل تشکر کی‌روش هستیم.

چهره ها
0

پس از هلاکت “باب”، مهره دیگری تحت عنوان “بهاءالله” مأموریت سلف خود را پی گرفت و فرقه ضاله بهائیت را بنیان نهاد؛ که خوشبختانه با پیروزی انقلاب اسلامي، اکثر سران فاسد و وابسته فرقه یادشده به خارج از کشور گریختند

1 2 3 25