اخبار روز

اخبار روز
0

شریفات طی این دوسال خیلی خوب توانست خودش را به اثبات برساند تا حدی که حتی در نیم فصل دوم زمزمه بازگشت او به استقلال شنیده شد. البته این بازیکن مشتری زیاد پیدا کرده و جدا از اینکه فولادی ها در تلاش برای تمدید قرارداد با او هستند، خبر رسیده که نام وی در لیست خرید پرسپولیس و علی دایی هم قراردارد.

اخبار روز
0

روزنامه لیبراسیون نوشت: از زمان روی کار آمدن دولت یازدهم، تا کنون یک بار زمینه رویارویی روسای جمهور سابق و فعلی از طریق دعوت روحانی به مناظره از سوی احمدی نژاد فراهم شده، اما سکوت روحانی در خصوص این درخواست، مانع از این رویارویی شد .

اخبار روز
0

روزنامه لندنی “الحیات” به نقل از سایت وزارت خارجه امریکا نوشت: جان کری وزیر خارجه آمریکا با اعلام اینکه دور جدید مذاکرات ایران و گروه 1+5 از روز 23 اردیبهشت در شهر وین آغاز خواهد شد گفت: ایران باید تصمیمات سختی بگیرد.

اخبار روز
0

سایت “یاهو” به نقل از خبرگزاری “رویترز” نوشت: پلیس و ساکنان یک روستایی در شمال شرق نیجریه گفتند که افراد مسلح از گروه “بوکوحرام” هشت دختر بین سن های 12 تا 15 ساله را از این روستا ربودند.

اخبار روز
0

سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در ادامه در واکنش به افرادی که با دیدی منفی به مذاکرات ایران و 1+5 نگاه می کنند، گفت: این خیلی راحت است که مقاله ای منفی درباره این مذاکرات بنویسیم. اما ما در این مذاکرات پیشرفت داشته ایم .

اخبار روز
0

رضا حقیقی در آستانه لژیونر شدن قرار دارد. وی که پیشتر و در میانه فصلی که گذشت درخواستی از باشگاه دیناموکیف اوکراین داشت حالا از بوندس لیگا پیشنهاد دارد. آن طور که سایت ترانسفر مارکت مدعی شده است .

اخبار روز
0

در عین حال دمشق اعلام کرده است که در ۱۳ خرداد ماه در آن کشور انتخابات ریاست‌جمهوری برگزار می‌کند؛ انتخاباتی که قرار است با حضور بشار اسد و دو نامزد تائید شده حکومت آن کشور برپا شود و با انتقاد کشورهای غربی روبه‌رو است.

اخبار روز
0

جواد کریمی قدوسی، نماینده مردم مشهد در مجلس اظهار کرد: در مراسم تنفیذ حکم ریاست‌جمهوری در پایان حکم رهبری آنگونه که گفتند و نوشتند، آن رای و این تنفیذ تا هنگامی است که رییس‌جمهور به تعهد خود در پیمودن صراط مستقیم یعنی آرمان‌های نظام اسلامی، دفاع از حقوق ملت، ایستادگی در برابر زورگویان پایبند باشد.

اخبار روز
0

با این حال به علت بالا بودن جمعیت چین نسبت به ایالات متحده، در صورت تبدیل شدن چین به اولین اقتصاد جهان، سال ها طول خواهد کشید که سطح زندگی مردم این کشور به سطح استاندارد زندگی مردم در کشورهای توسعه یافته برسد.

اخبار روز
0

فردوسی‌پور در چند هفته گذشته و پس از انتشار ارقام قرارداد بازیکنان تیم‌های استقلال و پرسپولیس، مدت زمان زیادی از برنامه خود را به این موضوع اختصاص داد و در هماهنگی خودجوشی! با وزارت ورزش و البته ضمن تسویه‌حساب شخصی با رویانیان …

اخبار روز
0

در این میان تناقض بزرگی در سخن و عمل مردم و مسئولین وجود دارد و آن اینکه هم پول و ثروت و ثروتمند میخواهیم و هم میلیاردرها را موجوداتی خطرناک معرفی می‌کنیم. بالاخره باید تکلیف مان را مشخص کنیم. زیرا این دو لازم و ملزوم یکدیگرند بطوریکه بدون یکی، دیگری معنا و مفهومی نخواهد داشت.

اخبار روز
0

ندای انقلاب نوشت: آقای هاشمی رفسنجانی اخیرا در جلسه ای با برخی مسؤولان ارشد دولت به شدت از هجمه رسانه های {زنجیره ای} اصلاح طلب و حامی دولت درباره مستند “من روحانی هستم” ابراز گلایه کرده و گفته است که با حمله به این مستند، خاطرات من نیز بی اعتبار می شود.

1 2 3 147