سبک زندگی

سبک زندگی
0

نویسنده اریک کیم ، دانشجوی دکترا در دانشگاه میشیگان بخش روانشناسی گفت: ” تحقیقات نشان می دهد که مردم در شبکه های اجتماعی ما می تواند تأثیر عمیقی بر سلامت و رفاه خود داشته باشد و خوش بینی هر فرد می تواند در سلامت خود موثر باشد.

سبک زندگی روسپی
0

«روسپیان هلند خواستار برخورداری از تسهیلات بازنشستگی مشابه فوتبالیست‌ها شده‌‌اند.» راستی بر سر انسانیت چه آمده است که چنین خبری آن را به لرزه نمی‌اندازد؟ منش اخلاقی او خدشه‌دار شده یا در قماری بزرگ خودِ انسانیت‌اش را باخته است؟

سبک زندگی
0

لحظه ای با خودم فکر کردم این دوست ما یک فرضی را مطرح کرد که در هر صورت روزی اتفاق می افتد، اما من چرا اینقدر به هم ریختم ؟ حضرت عزرائیل که همان یک روز قبل از اینکه به سراغ ما بیاید هم خبر نمی کند وقتی آمد باید برویم اما و اگر هم ندارد ….

سبک زندگی
0

نوعی ترس غیر واقعی از پیمان بستن، تعهد دادن و پذیرا شدن التزام برای باقی ماندن در یک ارتباط ثابت و صادقانه در کنار یک شخص دیگر برای همیشه” این در حالی است که بسیاری از افراد مجرد بر این باورند که متعهد شدن یعنی دست کشیدن از تمام آزادی های فردی.

سبک زندگی
0

در دوران نامزدی بنا به دلایلی رابطه مان بهم خورد و من خیلی نامزدم را دوست داشتم و الان خیلی داغونم و افسرده شدم و حوصله هیچ کاری را ندارم چگونه می توانم به خود مسلط تر شوم و آن دوران را هر روز مرور نکنم؟ پاسخ از اتفاقی که برای شما افتاده بسیار متاسفم …

سبک زندگی
0

بین سال‌های ۱۹۹۰ تا ۲۰۰۰، جمعیت لاتینی‌تبارهای امریکا ۹/۵۷ درصد در مقایسه با رقم ۲/۱۳ درصد رشد سالانه کل جمعیت امریکا، رشد داشت. اکثریت لاتینی‌تبارها از کشور مکزیک (۹/۶۶ درصد)، ۳/۱۴ درصد از امریکای جنوبی و مرکزی، ۶/۸ درصد از پورتوریکو، ۷/۳ درصد از کوبا و ۵/۶ درصد از دیگر مناطق هستند.

سبک زندگی
0

یک سال است که نامزدیم. می ترسم خیلی چیزها را در موردش نفهمیده باشم. هر وقت در مورد گذشته عاطفی اش از او سوال می پرسم، از جواب دادن طفره می رود. می خواهم تلفنش را به یکی از دوستانم بدهم تا به عنوان یک ناشناس با او تماس بگیرد.

سبک زندگی
0

زمانی که جوانان در دوره عقد هستند، باید به چندین نکته بسیار مهم توجه کنند تا مشکلات مهمی برای آنان ایجاد نشود. رفتار زن و شوهرها در دوران عقد از اهمیت ویژه ای برخوردار است که اگر با رعایت ملاحظات نباشد، ممکن است آرامش یک زندگی را به صورت جدی تهدید کند.

سبک زندگی
0

هر چند با وجود سر و وضعی که داشت از گریه ناگهانی او و حرفهایش شکه شدم اما از نسبت دادن کلمه پر نفرت بچه پول دار به خودم ناخودآگاه خنده ای سر دادم که از چشم دخترک دور نماند و بعد از اینکه چند فحش آبدار نثارم کرد با آرامش به او گفتم: من خانه ام از اینجا خیلی دور تر است .

سبک زندگی
0

معمولا افرادی که رفتار یا شمایل ظاهری شان با عرف مرسوم جامعه تطابق چندانی ندارد، بیشتر در معرض متلک ها قرار دارند. البته این حرف به این معنی نیست که اگر فردی شکل آرایش و پوشش را با هنجارهای پذیرفته شده جامعه تطبیق داد، دیگر از متلک شنیدن ها بیمه شده باشد و هیچ کسی به او متلک نگوید.

سبک زندگی
0

در جریان این آزمایش مردانی که این هورمون به آن‌ها اسپری و یا تزریق شده بود تحت اسکن مغزی قرار گرفتند و محققان دریافتند که میزان احساسات آن‌ها بیشتر است و وفاداری بیشتری به همسران خود دارند. بررسی‌ها نشان می‌دهند، دانشمندان معتقدند این هورمون نقش کلیدی در بهبود روابط بین زن و شوهر‌ها دارد .

سبک زندگی
0

من و همسرم سه ساله ازدواج كردیم ،یك ساله كه همسرم بیكارن ،خرجمون رو خانواده ی من می دن. خانواده ام همسرم را خیلی دوست دارند چون خیلی مهربونه و همیشه احترام رو نگه میداره. ما طبقه اول خونه پدرم زندگی میكنیم اما مشكل ما از جایی شروع شد كه دوست دختر سابق همسرم كه 5 سال با هم بودند.

سبک زندگی
0

مقدمتاً تعریفی از حافظه ارائه می شود، دکتر نصرت الله پور افکاری «حافظه» را اینگونه تعریف کرده است: «این اصطلاح مفهومی كلی دارد و به آن گروه از جریانات روانی كه فرد را به ذخیره كردن تجارب و یادآوری مجدد آنها قادر می سازد، اطلاق می شود.

سبک زندگی
0

هنگامی که این تمرینات را انجام دادید، باید آن ها را به عادت های هر روز خود تبدیل کنید. باید تا اندازه ای این حس زیبایی، جذابیت، اعتماد به نفس، گرفتن و دادن انرژی مثبت به اطرافیان را در خود تقویت کنید تا تاثیر مستقیم آن را بر رابطه کنونی خود لمس کنید.

سبک زندگی
0

دخترتان را در آغوش بگیرید: اکنون همچون کودکی اش، دست نوازش بر سرش بکشد و هر از چند گاهی در آغوش تان بفشاریدش. با توجه و بذل محبت می توانید اعتماد او را به خود جلب کنید و در این دوران برزخی که برایش هنوز معنادار نشده است، همراهیش کنید.

1 2 3 12