موسیقی

موسیقی
0

محمدرضا لطفی در سال (1325-1393) در شهر گرگان به دنیا آمد. وی به مدت پنج سال در هنرستان موسیقی به آموختن موسیقی پرداخت و موسیقی را نزد استادانی چون علی اکبر شهنازی، حبیب الله صالحی فرا گرفت. پس از پایان هنرستان به دانشکده موسیقی راه یافت و به تکمیل آموخته‌هایش پرداخت.

موسیقی
0

اما در آن روزگار نشریات ارزشی که خیلی خوب هدف وزارت ارشادِ تساهل و تسامح را از این بازی فهمیده بودند با انتقاد از چاپ کتاب اشعار نویسندگانی که چه آن زمان و چه قبل تر مرتب علیه نظام جهوری اسلامی سخن می گفتند شرایطی را فراهم کردند .

موسیقی حمید عسکری در فیلم سینمایی
0

حمید عسگری این خبر را در صفحه شخصی اش در فیس بوک عنوان کرده است و با این حساب او به عنوان اولین خواننده پاپ بعد از انقلاب است که به عنوان نقش اصلی در یک اثر سینمایی نقش آفرینی می کند. حمید عسکری در این صفحه با اعلام این خبر نوشته است .

موسیقی
0

در موزیک ویدئوی باران کوثری احساسات تا حد زیادی رقیق شده و خیلی‌ها معتقدند که اغراق‌آمیز است. آنچه شما در این موزیک ویدئو می‌بینید، واکنش آدم‌ها نسبت به این قطعه موسیقایی است که البته مشخص است این موزیک‌ویدئو با زمان و هزینه اندک ساخته شده است.

موسیقی
0

از بین خواننده‌های خارجی حتما دوست دارم روزی با استیوی واندر بخوانم. کنارش یک «اهم» بگویم برایم کافی است. به نظر من رؤیا نیست، اتفاق شق‌القمری نیست، از خواننده‌های داخل ایران هم خیلی دوست دارم با احسان خواجه‌امیری بخوانم و این اتفاق هم روزیش می‌افتد.

موسیقی
0

عطش سیری ناپذیر خواننده زن آمریکایی برای به استخدام درآوردن پسران جوان در راستای کامجویی، بیش از پیش مدونای پا به سن گذاشته را در نظرها بی آبرو می دهد. به تازگی او با ۵۵ سال سن با رقاص ۲۶ ساله ی هلندی دیده شده است.

موسیقی
0

اکنون هیئت منصفه بار دیگر نظر داده است که بر خلاف ادعای خانواده مایکل جکسون، این پزشک برای مراقبت از او نامناسب نبوده است و شرکت ای‌ئی‌‌جی، در گزینش پزشک مراقب این خواننده کوتاهی نکرده است.

موسیقی
0

حضور عماد طالب زاده برای اولین بار اتفاق می افتد و در اصل این نخستین قطعه رسمی او نیز محسوب می شود. وی تا کنون در عرصه غیررسمی موسیقی پاپ فعالیت داشت و اولین آلبوم رسمی او این روزها در جریان مراحل اخذ مجوز از وزارت ارشاد قرار دارد.

موسیقی
0

هنوز دو ساعت نگذشته بود که همسر بنیامین تسلیم مرگ شد و با حساس‌تر شدن ماجرای این تصادف تیمی از مأموران کلانتری 142 کن با در اختیار داشتن شماره پلاک راننده فراری به تجسس‌های ویژه‌ای دست زدند.

موسیقی
0

حمید عسگری در ارتباط با شرایط حال‌حاضر استقلال اظهار داشت: «به نظرم شرایط استقلال خیلی خوب است و این تیم از نظر نتیجه‌گیری خیلی خوب عمل کرده است. با این حال باز هم از استقلال انتظارات بالا است و این تیم می‌تواند در هفته‌های آتی بازی‌های بهتری را هم از خود به نمایش بگذارد.»

موسیقی
0

وزير ارشاد مي‌تواند در همين حد لطفي را كه در حق خانواده داغدار فرازمند انجام داده است براي ساير هنرمنداني كه عمرشان را براي اعتلاي هنر كشور خرج كردند، خرج كند و اگر قرار است قطعه هنرمندان آرامگاه ابدي كساني باشد كه خود را وقف هنر كرده‌اند، بگذاريد حداقل در زمان مرگ از بي‌عدالتي رنج نبرند.

موسیقی
0

او از کنسرت پاییزی و کنسرت لندن این خواننده بنیامین نیز نام می برد و اعلام می‌کرد که با یک فاصله منطقی این دو آلبوم منتشر می‌شوند. همه چیز تا کنسرت پاییزی و کنسرت لندن این خواننده که زمستان 91 برگزار شد خوب بود، اما با شروع سال 92 شایعاتی در رسانه‌ها مبنی تیره شدن روابط رجب‌پور و بنیامین مطرح شد.

موسیقی
0

بر اساس محتویات پرونده، این دو زن جوان کودکان خردسال خود را برای سوءاستفاده جنسی در اختیار واتکینز قرار داده بودند.قاضی ˈرویسˈ هنگام صدور رای خطاب به متهمان گفت: آنچه شما سه نفر مرتکب شدید، شدیدترین نوع فساد بود.

موسیقی
0

سال گذشته نیز چنین حادثه ای در برزیل رخ داد که طی آن بیش از 200 نفر کشته شدند. در آن حادثه، پذیرش بیش از حد گنجایش محل اجرای کنسرت، مسدود کردن مسیرها از سوی مسئول مشروب فروشی برای دریافت پول و هجوم جمعیت برای فرار، از جمله دلایل افزایش مرگ و میرها عنوان شده بود.

موسیقی
0

کلوب ۲۷ شاید در آینده همچنان فعالانه عضوگیری کند و یا به داشتن همین تعداد عضو رضایت دهد. در این میان می‌مانند طرفدارانی اندوهگین در غم از دست دادن ستارگانی جوانمرگ که اساسا محفل خودمانی‌ همسالانشان را به بودن در این دنیا ترجیح داده‌اند.

موسیقی
0

ترانه «مرگ بر آمریکا» با صدای حامد زمانی و شعر محمد مهدی سیار بعد از گذشت تنها سه روز از انتشار در فضای مجازی، با استقبال گسترده‌ای از سوی کاربران مواجه شد. به طوری که این ترانه در زمانی اندک در صد‌ها سایت و وبلاگ بازتاب یافت.

1 2 3 8