درباره نویسنده

مطالب مرتبط

2 دیدگاه

 1. 1

  مهدیه

  دمت گرم داداش

  پاسخ
 2. 2

  زهره

  اگر پلیس یا نیروی انتظامی نبود هیچ وقت زشتی کارتون رو نمی فهمیدین. از خودتون متشکر نباشید که به اشتباهتون پی بردین از اقدام فوری و به موقع پلیس ممنون باشید که بهتون حالی کرد اگر زنان در برابر شما ضعیفن شما ها هم در برابر پلیس و قانون هیچید. اگر باور ندارید بگید همه بدونن اگه پلیس نبود اون خانوم هرچقد هم متشخص، بخشنده، نوع دوست و عفیف و … می بود بازم براتون فرقی می کرد؟ نه که نمیکرد فقط به چشم یه طعمه بهش نگاه می کردید به چشم موجودی ناتوان که هیچ کاری در جهت دفاع از خودش نمیتونه انجام بده.

  کما این که هنوز روزانه هزاران نفر این کار شما رو در سطح شهر ها انجام میدین، آیا در بین خانم هایی که اونا مزاحمشون میشن خانومی محترم وجود نداره؟ البته که داره ولی چرا اونا پشیمون نیستن و همیشه این کارو ادامه میدن؟ معلومه چون هنوز با اقدام قاطع پلیس رو برو نشدن. و اگه پلیس با اونا هم برخورد کنه اونا هم مثل شما یه دفعه تبدیل میشن به آدمای فهمیده و با شخصیت.

  الکی نگید بهر خانومی با احترام نگاه میکنم. هنوز خیلی زوده که این طور جونا معنی احترام رو بفهمن این چیزی که بهش میگید احترام . این فقط ترس از قانونه نه قبول شخصیت انسانی زن.

  پاسخ

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق متعلق به برخط نیوز می باشد.